Asko Fuarcılık

Hakkımızda

Neden Biz

2021 Yılında Isparta bölgesinde  Faaliyete başlayan firmamız Çeşitli sektörleri bir araya getirerek büyük potansiyeli bulunan firmaları kamuoyuna daha iyi anlatabilme ve ticari etkileşimlerini artırabilmek amacıyla fuarlar düzenlemekte ve gerçekleştirmiş olduğumuz fuarlardanda anlaşılacağı gibide büyük bir başarı elde etmiştir.

Firmamız Daha çok kitleye ulaşım ve sektörel bilinç çerçevesinde sürekli yenilikçi ve dinamik bir çizgi izlemeye çalıştı. Bugüne gelindiğinde ise Asko Fuarcılık A.Ş. Akdeniz Bölgesinde başarıyla gerçekleştirdiği sektörel fuar organizasyonları ile ağırlıklı çalışmalar yapmanın ötesinde Türkiye genelinde’de kendini kanıtlamış bir ticari kuruluştur.

Misyonumuzun yeni ve tamamlayıcı unsuru ise uluslararası alanda da fuarlar yapıyor olmanın mutluluğunu yaşatıyor olmaktır.

– Fuarcılık organizasyonlarındaki başarısını ve Türkiye’nin en büyükleri arasında girmek en büyük hayalimizdir.

– Göstermiş olduğumuz kurumsal prestij ve kalite ilkelerinin sürekliliğini sağlamak. Önümüzdeki yıllar içerisinde küresel gelişmeleri de özümseyerek uluslararası olma niteliğini özellikle ön plana çıkartmak.

– Firmamızın misyonu içerisinde yer alan “ sektörel çözüm ortağı olma” özelliğini bundan sonrası için de gerek ulusal, gerek uluslararası çerçevede titizlikle devam ettirmek.